Zajmuję się wynajmowaniem namiotów na jakieś większe okazje. Często korzystają z tego różni ludzie. Jest to jednak biznes dość sezonowy, bo wiadomo, że popyt jest znacznie większy latem i wiosną, kiedy jest ciepło.

Wynajem hal namiotowych to mój biznes

wynajem hal namiotowychNie ma go zaś w porze zimowej. Wtedy wypożyczalnia namiotów jest ludziom średnio potrzebna. Co najwyżej dostarczamy takie namioty na jakieś hale targowe i w tym podobne miejsca, gdzie chce się zaznaczyć szczególnie jakąś strefę. Niestety jednak trzeba się zabezpieczyć na drugą połowę roku, że ten popyt będzie znacznie mniejszy i trzeba jednak jakoś się utrzymać. Na szczęście wynajem namiotów nie jest jedynym źródłem mojego dochodu. Gdyby tak było, musiałabym na pewno dużo lepiej gospodarować swoim budżetem, a jest to trudne, ponieważ nigdy nie wiem do końca, ile zarobię. Tak to jest, kiedy się zapewnia wynajem hal namiotowych i ma się własną działalność gospodarczą. Nigdy nie wiadomo jak się potoczy dany miesiąc. Trzeba być naprawdę dobrym organizatorem swojego budżetu, żeby go jakoś opanować. Inaczej niestety może się okazać, że w którymś miesiącu tych pieniędzy zabraknie, mimo że w poprzednim było ich bardzo dużo. Trzeba mieć w sobie pewien zmysł przewidywania, ale też po prostu być człowiekiem oszczędnym. Szczególnie dobrze idzie mi wynajem namiotów weselnych. Branża weselna jest bardzo sprzyjająca dla mnie.

Myślę zresztą, że ogólnie jest to dziedzina, w której można sporo zarobić, bo bardzo dużo pieniędzy idzie na takie wydarzenia. Każdy chce, żeby jego wesele było niepowtarzalne i niesamowite. Ludzie myślą, że namiot weselny to całkiem dobra opcja. Ja też tak myślę.