Szef zorganizował dla nas imprezę integracyjną w świetnym ośrodku poza miastem. Cała impreza trwała trzy dni i świetnie się bawiliśmy. Zanim w ogóle wyjechaliśmy na tę imprezę, to wpadłem na genialny pomysł.

Zainteresował mnie wynajem quadrocoptera

quadrocopterUznałem, że wynajmę dron na imprezę i będziemy mogli sobie poszaleć. Musi to być koniecznie dron z kamerą, byśmy mieli pamiątkę na później. Zagadałem chłopaków co myślą o moim pomyśle i wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że dron jest genialnym pomysłem. Nikt jednak nie wie gdzie wypożyczają drony, dlatego poszperałem trochę w internecie i znalazłem świetną firmę, która wynajmie nam dron z kamerą na całą imprezę. W ofercie był również dostępny najlepszy dron syma x8 i się wahałem nad wyborem, ale doszedłem do wniosku, że pierwszy pomysł jednak będziemy realizować. Firma jest niedaleko naszego przedsiębiorstwa, więc dron będę mógł odebrać osobiście. Kiedy już wychodziłem z firmy to pomyślałem, żeby zapytać szefa o te drony. Jeżeli pomysł się mu spodoba to zasponsoruje nam jego wynajęcia. Nasz szef to bardzo otwarty facet i byłem przekonany, że się zgodzi. Jak mu o wszystkim powiedziałem, to od razu powiedział, że mam wynająć dwa takie drony na imprezę i przyznał mi, że wpadłem na genialny pomysł. Od razu pojechałem do tej firmy i wynająłem dwa drony. Są one ubezpieczone i nie musimy się o nic obawiać. Następnego dnia przywiozłem te drony do pracy i szef zabrał je na imprezę. Przez całe trzy dni oba drony latały nad nami i nagrywały wszystko, co się działo. Kiedy wróciliśmy do firmy to szef zrzucił nagrania na komputer i rozesłał do każdego pracownika.

Przy oglądaniu było mnóstwo śmiechu i dobrze się bawiliśmy. Drony oddałem w poniedziałek. Właściciela firmy zapewniłem, że na pewno się jeszcze do niego zgłosimy. To świetna zabawa.