Dziś rano zadzwoniła do mnie koleżanka mówiąc, że właśnie się dowiedziała o wyprzedaży, która odbędzie się u producenta ciuszków dziecięcych. Bardzo się ucieszyłam bo mam dziesięciomiesięcznego synka i ubranek potrzebuje naprawdę sporo. Odkąd je nie tylko mleko ale również obiadki plamy zdarzają się często.

Korzystna cena na bodziaki dla dzieci

body dziecięce w korzystnej cenieDlatego zawsze muszę mieć dwa zestawy ubrań – te do domu i na wyjście. Każda promocja i wyprzedaż jest mi bardzo na rękę. Za godzinę koleżanka już po mnie przyjechała i wyruszyłyśmy na łowy. Spodziewałam się, że zainteresowanych osób będzie sporo. I wcale się nie pomyliłam. Jeszcze przed otwarciem spory tłum ludzi oblegał wejście. Po otwarciu drzwi wszyscy ruszyli. Na szczęście ubranka były poukładane rozmiarami. Od razu pobiegłam pod właściwy regał. Udało mi się kupić body dziecięce w korzystnej cenie. Wybrałam modele na krótki i na długi rękaw. Dla mnie bodziaki to najlepsze ubranka. Świetnie się sprawdzają i latem i zimą. W domu mój synek chodzi w samym bodziaku a na wyjście wystarczy do nich założyć bluzę i spodnie i dziecko gotowe. Nic się nie ściąga a i pampers jest dobrze podtrzymywany. Do wyboru było tyle różnych wzorów, że ciężko było się zdecydować. Z uwagi na to, że mamy lato wybrałam pięć sztuk na krótki i trzy na długi rękaw z różnymi obrazkami i w różne wzory. Do tego wzięłam jeszcze dwie pary dresów, dwie bluzy z kapturem i bez oraz dwie pary krótkich spodenek.

Na końcu wybrałam jeszcze kilka koszulek na krótki rękaw. Moja koleżanka również kupiła sporo ubranek dla swojej córki.  Wszystkie ciuchy są bardzo dobre gatunkowo i miłe w dotyku. Zakupy uważam za udane. Naprawdę cieszę się, że koleżanka dowiedziała się o tej wyprzedaży. Mam nadzieję, że ubranek starczy nam przynajmniej na kilka miesięcy.