Lata lecą, skóra się starzeje i nie wygląda już tak dobrze jak dawniej. Młode osoby mają skórę napiętą, gładką, a po trzydziestce już widać pierwsze zmarszczki i oznaki braku jędrności. Poza tym producenci kosmetyków wciskają kit klientom i obiecują że wklepywanie kremów sprawi, że zmarszczki znikną. Tak to nie działa.

Szczeciński salon kosmetyczny

gabinet kosmetyczny szczecinSkóra będzie bardziej nawilżona, elastyczna, ale głębokich zmarszczek się nie rozprostuje, kurze łapki też zostaną. Nawet te drogie kremy i sera profesjonalne nie gwarantują powalających efektów. Lepiej jest odwiedzić gabinet kosmetyczny szczecin. W salonie piękności kosmetyczka może wykonać nam różne zabiegi odmładzające. Nie jest to lifting, zatem nie trzeba bać się narkozy, ani tego, że efekt będzie sztuczny i teatralny. U kosmetyczki czy kosmetologa można skorzystać z mezoterapii igłowej (wstrzykiwanie aktywnych substancji pod skórę, często retinolu lub kwasu hialuronowego), karboksyterapii (wtłaczania dwutlenku węgla przez co skóra jest napięta), czy też ze złotych nici, którymi naciąga się skórę jak przy liftingu, tylko efekt jest bardziej naturalny i po jakimś czasie trzeba go ponowić. Ja i moje koleżanki zawsze korzystałyśmy z usług tego samego szczecińskiego salonu piękności. Działał on od lat na rynku i pracowała w nim doświadczona kadra. Wiadomo było, że każdy zabieg będzie dobrze wykonany, a skóra będzie po nim wspaniale wyglądała. Efekty widać od razu, choć na początku cera jest podrażniona, ale to przejściowe.

W domu oczywiście stosuję na przykład serum z retinolem i peptydami w celu ujędrnienia skóry, dbam też o poziom nawilżenia i odpowiednią dietę. Jednak procesu starzenia skóry nie da się zatrzymać, można go tylko opóźnić lub zniwelować jego efekty w postaci zmarszczek. Kosmetyczka temu zaradzi.