Najbardziej na zakupy lubię chodzić z przyjaciółką. W sumie nie lubię chodzić na nie z mężem. Zawsze marudzi podczas zakupów żebym się już pośpieszyła a ja za nic na świecie nie lubię kupować pod presją czasu.

Zakup torebki z tego samego sklepu

walizkiWtedy nie wiem czy kupiłam coś co rzeczywiście chciałam kupić czy też nie. Moja przyjaciółka ma zupełnie inny gust niż ja więc może nie jest mi przydatna w kwestii wyboru już danej rzeczy, jednak możemy swobodnie chodzić godzinami po centrach handlowych. Tym razem poprosiłam przyjaciółkę by poszła ze mną na zakupy ponieważ musiałam kupić sobie szybko torebkę. Tym razem zakupy nie byłyby bardzo długie gdyż mam kilka swoich ulubionych i sprawdzonych firm jeśli chodzi o torebki własnie. Ostatnio w jednej z nich kupowałam walizki do ryanaira i widziałam, że były tez bardzo ładne torebki. A , że walizki puccini okazały się być bardzo dobre to stwierdziłam, że zobaczę co mają. W sumie walizki puccini mają bardzo różne ceny, dlatego musiałam sprawdzić ile by mnie taka przyjemność kosztowała. Wiem, że cena puccini walizki zależy między innymi od tego z jakiego materiału została zrobiona. W sklepie okazało się, że torebki puccini są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zresztą spodobały mi się od razu. Widać było po prostu, że zostały porządnie zrobione z dbałością o szczegóły. Widziałam także, że szycie skóry było mocne. A na to zawsze zwracam uwagę podczas zakupu nowej torebki. Musi być nie tylko ładna, ale także wytrzymała i odporna na różne warunki atmosferyczne. W sumie wolę zapłacić więcej i cieszyć się z torebki dłużej. Po zakupach koleżanka stwierdziła, że w sumie jeszcze chyba nigdy nie dokonałam tak szybkich zakupów.

Po prostu weszłam do pierwszego sklepu i od razu w nim kupiłam to co chciałam. Przyjaciółka stwierdziła, że przeszłam chyba jakąś metamorfozę.