Pierwsza wypłata jest chyba tą najbardziej oczekiwaną w życiu. Jak już w końcu swoją dostałam, to zamarzyła mi się luksusowa odzież damska z prawdziwego zdarzenia. Stwierdziłam, że skoro sobie zarobiłam, to nie zaszkodzi kupić sobie np coccinelle torebki, czy coś w tym stylu.

Luksusowa odzież damska jest unikatowa

luksusowa odzież damskaOd zawsze podobała mi się moda włoska, bo jest prze urocza. Nie mogłam się doczekać, aż wybiorę się do sklepu. Te wszystkie włoskie ubrania czekają tam na mnie w butikach. Wypłaciłam pieniądze i ruszyłam na zakupy. Byłam bardzo podekscytowana. Weszłam do pierwszego sklepu, i od razu rzuciły mi się w oczy włoskie sukienki z koronką. Były przepiękne i zajęłam się przymierzaniem. Nie wiedziałam, czy biała będzie lepsza, czy kremowa. W końcu podjęłam decyzję, i wybrałam kremową. Będzie mi lepiej pasowała do wszystkich stylizacji, i tak szybko się nie pobrudzi. Bo z białą to wystarczy gdzieś usiąść, i już jest czarna. Potem jest problem z praniem, bo nie można jej prać w wysokiej temperaturze, a to oznacza, że coś może się nie sprać tak szybko. No więc jest w takim kolorze, i jest spokój. Od razu poczułam się pewniej, gdy wyglądałam tak elegancko. Usiadłam na ławce w parku i czytałam sobie gazetę. Podszedł do mnie jakiś facet, i zapytał, czy może się dosiąść. O, magia ubioru działa, pomyślałam, i zgodziłam się. Zaczęliśmy sobie miło rozmawiać, i dzięki niemu fajnie upłynął mi czas. Opowiadał mi, że dopiero wrócił z wojska, i jest tylko na parę dni, dostał przepustkę, bo jego siostra bierze ślub. Kazałam przekazać jej moje szczere gratulacje. Zapytał, czy może nie zechciałabym pogratulować jej osobiście, bo nie ma z kim iść na wesele, bo jak jest w wojsku to nie ma czasu na amory. W sumie, czemu nie, facet nie ma żadnych znajomych, bo pracuje daleko stąd, więc można mu pomóc. Na szczęście sukienkę już mam, więc nie będzie problemu.

Zgodziłam się, a on bardzo się ucieszył. Za dwa dni szłam już z nim na ślub. Było bardzo pięknie, wszystko ładnie ozdobione, a siostra miała cudną suknię ślubną. Potem tańczyliśmy do rana i bardzo mi się podobało.

Więcej na stronie luminelle.pl