Kobiety uwielbiają biżuterię. Jednak są i takie, które nie lubią zakładać jej na siebie zbyt dużo na przykład ze względu na pracę, jaką wykonują czy inne aspekty. Dlatego każda z nas powinna mieć u siebie taką biżuterię, którą spokojnie może założyć na każdą okazję.

Stylizacja ze srebrnymi kolczykami sztyftami

srebrne kolczyki sztyftCzęsto na co dzień, przy wykonywaniu standardowych obowiązków biżuteria nam przeszkadza. Jednak jeśli chcemy ją zakładać na przykład do pracy, możemy wybrać taką, która jest skromna ale dodaje nam szyku. Srebrne kolczyki sztyft są idealne dla każdej osoby, która nie lubi zbyt dużych kolczyków. Są to również takie kolczyki, które są bardzo wygodne- nie przeszkadzają nam, nie wplątują nam się we włosy no i przede wszystkim można je łączyć niemalże z każdym ubiorem. Takie kolczyki pasują też na każdą okazję- możemy je założyć do koszuli do pracy ale i do strojnej sukni. Często wybierają je przyszłe panny młode, jeśli mają dosyć strojną sukienkę a jednak chcą mieć dodatkowy element biżuterii- jest to idealny pomysł. Takie kolczyki nie są za ciężkie również w dosłownym tego słowa znaczeniu. Możemy wybrać wzory i kolory takie, jakie chcemy, nie muszą być to standardowe kuleczki. Dostępne są teraz różnorakie wzory więc każdy może znaleźć swój indywidualny. Takie kolczyki są również idealnym pomysłem na prezent. Spodobają się na pewno każdej osobie, która oczywiście ma przebite uszy, ponieważ pasują do każdego stylu- zarówno dla osób bardzo szalonych jak i do tych spokojnych. 

Dodatki są bardzo ważne do całego naszego stroju. Często to one nadają charakteru całej stylizacji i sprawiają, że jest ona typowo ,,nasza”. Nie musimy dodawać wiele, wystarczy kilka małych ozdób, które sprawią, że nasz styl będzie dużo wyraźniejszy.