Moja córka zawsze marzyła o wyjątkowej sesji. Motywem sesji zdjęciowej miały być postaci z popularnych bajek – konkretniej księżniczki. Moja córka bowiem od zawsze była zafascynowana bajkowym światem i księżniczkami. Postanowiłam, że na jej urodziny sprawie jej prezent i zabiorę ja do profesjonalnego fotografa.

Sesje dziecięce wywołujące uśmiech

oczarowująca sesja dziecięca - śląskMartwiłam się czy fotograf nie uzna mojej prośby za fanaberię czy coś bardzo dziwnego. Potrzebna mi była naprawdę oczarowująca sesja dziecięca – Śląsk nadawał się do tego idealnie. Moja córka była zachwycona. Najpierw zrobiłam jej profesjonalny makijaż, poszłyśmy też do fryzjera i wypożyczyłyśmy piękna długą suknie balową. Jej entuzjazm niestety się skończył kiedy okazało się, że ma pozować na tle pustej ściany. Myślała, że tuz za jej plecami w magiczny sposób pojawia się księżniczki, wróżki chrzestne, elfy czi inne postaci z bajek. Nie pozowała tak jak wcześniej, nie uśmiechała się szczerze. Było mi przykro z tego powodu. Na szczęście pani fotograf miała doświadczenie w swojej pracy. Powiedziała mojej córce, ze te wszystkie księżniczki, królowe i inne pojawią się ale w magiczny sposób. Te postaci nie są teraz widoczne, ale na pewno będą, gdy tylko moje dziecko odbierze zdjęcia. Jakie było jej zadowolenie! Była taka szczęśliwa, od razu wrócił jej uśmiech. Zaczęła pozować tak jak na początku naszego spotkania. Uśmiechała się, robiła przezabawne miny, a nawet czarowała różdżką. Pani fotograf powiedziała, że jeszcze nigdy nie spotkała się z równie wesołym i radosnym dzieckiem. Była pewna, że sesja wyjdzie znakomicie.

Po zaledwie dwóch dniach odebrałyśmy zdjęcia. Moje dziecko było bardzo szczęśliwe kiedy okazało się ze na każdym zdjęciu tuz za nią albo obok niej stała jakaś piękna księżniczka na tle zamku. Byłam bardzo zadowolona ze współpracy z fotografem. Radość dziecka jest dla mnie najważniejsza.