W czasach, kiedy wiele małych firm powstaje jak grzyby po deszczu, a prowadzenie swojej działalności staje się coraz bardziej popularną formą zarobku, coraz trudniej się wyróżnić. Warto jednak dobrze pomyśleć nad odpowiednią reklamą, która zwróci uwagę potencjalnych klientów albo kontrahentów oraz pozwoli zbudować pozytywny wizerunek swojej firmy.

Krówki z logo mogą być ciekawą wizytówką

krówki z logo dla firmDobrym pomysłem może być przyciągnięcie uwagi innych osób poprzez zaciekawienie ich nietypową formą reklamy. Dzięki temu już przy pierwszym kontakcie klient lub partner biznesowy dobrze zapamięta np. logo naszej firmy. Jak to zrobić? Ciekawym pomysłem mogą być np. krówki z logo dla firm. Są to słodycze, które wielu osobom od razu kojarzą się z dzieciństwem, więc z pewnością chętnie po nie sięgną. Wydrukowanie na ich opakowaniu logo swojej firmy sprawi, że osoba, która sięgnie po cukierek, pozytywnie go skojarzy. Jest to rozwiązanie na pewno lepsze od najzwyklejszych, niczym się nie wyróżniających wizytówek w standardowej formie prostokątnych kartoników, które niejednokrotnie są nudne. Postawienie miseczki z cukierkami na ladzie czy poczęstowanie nimi uczestników spotkania biznesowego z pewnością zostanie pozytywnie odebrane oraz poprawi zebranym ludziom humor. Jest to rozwiązanie z powodzeniem wykorzystywane np. w biurach, bankach, hotelach czy sklepikach, dzięki czemu buduje się pozytywne relacje z klientami.

Zamówienie słodkich drobiazgów, które zapakowane będą w papierek opatrzony logo firmy może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o budowanie pozytywnego wizerunku swojej działalności. Wizytówki w postaci krówek z pewnością zapadną w pamięć osobom, które zostaną poczęstowane, tworząc już od samego początku pozytywne skojarzenia.