Właściciele sklepów i marketów wprowadzają zamiast toreb foliowych torby papierowe. Ten wybór jest oczywisty z kilku kwestii – takie torby są bardziej ekologiczne od wytworów z tworzyw sztucznych, a także łatwiej nanieść na nie wybrany przez nas wzór lub logo. Torby papierowe z nadrukiem to dobry sposób na reklamę firmy.

Najlepszy wybór toreb papierowych z nadrukiem

producent toreb papierowych z nadrukiemWybór odpowiedniej torby papierowej nie jest zbyt oczywisty. Producenci proponują nam kilka rodzajów, między innymi laminowane, nielaminowane oraz ekologiczne. Największą popularnością cieszą się teraz te ostatnie, ze względu na swoją biodegradowalność oraz możliwość wielokrotnego użycia. Takie torby powstały z papieru pozyskanego dzięki recyklingowi. Wybrany producent toreb papierowych z nadrukiem oprócz rodzaju torby oferuje także rodzaj uchwytu. Możemy wybrać uchwyty papierowe płaskie, papierowe skręcane oraz sznurkowe. Oferta kolorystyczna oraz wielkościowa jest bardzo bogata. Wśród toreb laminowanych istnieje podział na pięć podstawowych kategorii (od S do XXL), gdzie ponadto w każdej możemy wyróżnić także wybór interesujących nas konkretnych wymiarów. Takie torby producenci oferują także różnorodne pod względem gramatury papieru, nadruku, uszlachetnienia w postaci laminacji, lakierowania lub złocenia, a także rodzaju uchwytu, jak dzieje się to w przypadku toreb papierowych eko. Chcąc mieć oryginalną i spersonalizowaną torbę papierową dla swojego przedsiębiorstwa wystarczy znaleźć odpowiadającego nam producenta, pokazać mu nasz idealny nadruk, a także wybrać pasujący rodzaj oraz pasujące wymiary.

Taka torba to idealny gadżet reklamowy dla małych i dużych firm. Sprawdza się idealnie w sklepach, a także na targach pracy, gdzie przedsiębiorstwa oferują potencjalnym klientom i pracownikom swoje akcesoria: długopisy, notatniki, smycze. Wszystko to mogą umieścić w spersonalizowanej torbie papierowej.