Przez wiele lat mieszkałem za granicą ale uznałem, że już najwyższy czas wracać do rodzinnego miasta. Tęskniłem za bliskimi i wiedziałem, że znajdę szybko pracę szczególnie, że perfekcyjnie potrafię posługiwać się językiem angielskim i niemieckim.

W szkole języka angielskiego łatwo dostałem pracę

szkoła języka angielskiego bydgoszczWróciłem do domu na początku sierpnia. Pracę zamierzałem rozpocząć we wrześniu i wiedziałem, że do tego czasu na pewno coś znajdę. Najbardziej interesowała mnie jakaś szkoła języka angielskiego bydgoszcz i to w takim miejscu chciałem pracować. Sierpień poświęciłem na wypoczynek oraz odwiedzenie całej rodziny, z którą bardzo długo się nie widziałem. Pod koniec miesiąca zabrałem się za szukanie pracy. Wpadła mi w oko jedna szkoła języka angielskiego bydgoszcz, w której bardzo chciałem pracować. Mieli bardzo dobrych lektorów zatrudnionych a warunki pracy były na wysokim poziomie. O takim miejscu pracy marzyłem. Pojechałem tam ze swoimi dokumentami licząc, że od razu uda mi się porozmawiać z kimś kompetentnym na temat mojego zatrudnienia. Trafiłem na dyrektora, który nawet ucieszył się, że przyszedłem w sprawie pracy. Jego szkoła języka angielskiego bydgoszcz szukać będzie na dniach nauczyciela, ponieważ jedna z nauczycielek jest w ciąży i już nie ma jak uczyć. Póki co to będzie umowa na zastępstwo, ale na początek to wystarczy. Miałem test z języka z dyrektorem i przyznał, że lepszego kandydata ode mnie nie mogło być. Dobrze, że tutaj przyszedłem w sprawie pracy. Zaczynam od pierwszego września.

W szkole bardzo mi się podoba i dogaduję się ze wszystkimi. Uczniowie bardzo lubią przychodzić do mnie na zajęcia i prowadzę pięć grup z różnych poziomów. Szykuje mi się wyjazd na obóz językowy i mam zostać opiekunem grupy. Będzie ciekawie.