Nigdy nie lubiłam hucznych imprez i mój narzeczony to rozumiał. Spotkania rodzinne ograniczały się do wypicia kawy bez zbędnego przesiadywania w gościnie. Ślub chciałam mieć skromny i w obecności urzędnika oraz świadków i rodziców. Tak właśnie wszystko się odbyło.

Mnóstwo zdjęć ślubnych dobrej jakości

Fotografia ślubna ŚląskJedyne na czym mi naprawdę zależało to na fotografie, ponieważ chciałam mieć wykonaną profesjonalną sesję zdjęciową. Fotografia ślubna Śląsk była wykonywana na wysokim poziomie przez znajomego mojego brata i dlatego to właśnie do niego się zgłosiłam. Miał wolny termin i od razu go zarezerwowałam. Interesowały mnie fotografie wykonane w urzędzie oraz zdjęcia plenerowe. Niedaleko urzędu był piękny park ze stawem i mostem. Tam właśnie chciałam mieć wykonaną sesję zdjęciową. Fotograf na miejscu pojawił się przed czasem i robił nam zdjęcia od razu jak przyjechaliśmy do urzędu. Chłopak był profesjonalny, bo wcale nie była widoczna jego obecność. Po ceremonii zaślubin zjedzony został obiad w restauracji, gdzie także fotograf wykonał kilka zdjęć. Później udaliśmy się na sesję do parku. Pogoda była cudowna i sprzyjała fotografowi. Po dwóch tygodniach otrzymałam na dysku wszystkie fotografie, które od razu zdecydowałam się wywołać. Każde zdjęcie było wykonane profesjonalnie i byłam zadowolona z usług tego chłopaka. Za wszystko zapłaciłam mu z góry. Zdjęcia ślubne umieściłam w osobnym albumie i to była cudowna pamiątka ze ślubu. Często oglądałam te zdjęcia wraz z mężem. 

Po roku zaszłam w ciążę i zrezygnowałam z pracy. Potrzebowałam odpoczynku a pracę miałam dość ciężką. Mąż był zachwycony, że będziemy mieli syna i nawet miał przygotowane dla niego imię. W życiu wszystko mi się układało i byłam najszczęśliwszą kobietą na całym świecie.