Zawsze na wiosnę staram się robić wiosenne porządki. To mnie bardzo odpręża i uspokaja. Lubię mieć wokół siebie porządek. Warto robić takie większe porządki na przykład na wiosnę. W okresie zimowym nie ma się czasu na jakiekolwiek porządki, a po za tym trochę szkoda czasu na nie, gdy dni są tak krótkie. Podczas sprzątania zawsze można znaleźć ciekawe rzeczy, które kiedyś jak nam się wydawało zgubiły się.

Wygrzebanie starej koszulki KOKA z pudełka kartonowego

Koszulka KOKASwe porządki zaczęłam od uporządkowania strychu. Tak bym mogła tam mieć miejsce na ułożenie innych rzeczy z dołu, które w okresie ciepłym nie przydadzą mi się. Dlatego na pewno będę musiała wyrzucić już niepotrzebne rzeczy, a jeśli będę jeszcze dobre to oddam je komuś. Może ktoś zechce je wziąć, nawet za darmo. Zobaczę jeszcze. Na strychu mam dość sporo kartonów. I tak w pierwszych są włożone stare ubrania. Przeglądając jeden z nich zauważyłam, że na dnie leży koszulka KOKA. Nawet nie wiecie jak tego typu koszulki były kiedyś popularne. Pewnie znowu za jakiś czas wejdą do mody. I teraz tak się zastanawiam, czy ją zostawić, czy wyrzucić. Sama nie wiem jeszcze. Ale przymierzyłam ją, żeby zobaczyć czy się jeszcze w nią wcisnę. Jak widać udało mi się w nią wejść i nawet dobrze w niej wyglądam. Koszulka tego typu jest dość elastyczna i ma uniwersalny kształt. Dlatego może pasować do wszystkiego, w dodatku ma kolor czarny, więc jak najbardziej dobiorę ją do każdego dołu. Z doborem dodatków też nie będzie problemu. Jednakże mam tylko jedną taką koszulkę. Szkoda, ponieważ jest ona bardzo wygodna i przyjemna w dotyku. Muszę koniecznie sprawdzić, czy jeszcze takie produkują, czy też nie.

Robienie porządków niekiedy może przynieść nam zaskakujących rezultatów. Możemy znaleźć coś czego się nie spodziewaliśmy znaleźć lub nawet już nie pamiętamy, że byliśmy w posiadaniu danej rzeczy. Mi zdarzyło się to podczas ostatnich porządków. Udało mi się znaleźć starą, ale dobrą koszulkę KOKA. Z tego powodu bardzo się cieszę. Z przyjemnością ją odświeżę i będę w niej chodzić.