Na studia medyczne namówiła mnie mama. Zawsze chciała, żebym w przyszłości została znanym chirurgiem i zapewniała mnie, że będę zadowolona. Za jej namową wybrałam taki kierunek studiów, ale dopiero po tym jak poznałam pana Andrzeja.

Zaczęłam się interesować neurochirurgią

neurochirurgia w BydgoszczyU nas neurochirurgia w Bydgoszczy jest bardzo rozbudowana i mamy wiele placówek, w których przyjmują świetni specjaliści. Jednym z nich jest pan Andrzej, przyjaciel mojej mamy. Spotyka się z nim od kilku miesięcy, ale dopiero niedawno postanowiła go zaprosić do nas na obiad. Miałam go oficjalnie poznać. Kiedy się u nas pojawił to wiedziałam od razu, że się dogadamy. To był bardzo sympatyczny człowiek, który bardzo dużo opowiadał o swojej pracy. Wtedy właśnie neurochirurgia w Bydgoszczy zaczęła mnie szczególnie interesować. Już wiedziałam, że właśnie taką specjalizację chcę zrobić. Zwlekałam z zapisaniem się na studia, ponieważ nie do końca wiedziałam co właściwie chcę robić. Dzięki panu Andrzejowi to właśnie neurochirurgia w Bydgoszczy okazała się tym, co chcę robić w przyszłości. Kiedy o tym powiedziałam mamie to była zadowolona. Powiedziała nawet, że porozmawia z Andrzejem w kwestii stażu w przyszłości i zapewniła mnie, że na pewno obejmie mnie swoją opieką. To świetny neurochirurg, który jest ceniony w swoim środowisku. Wiele razy jeszcze nas odwiedził i opowiadał mi o swojej pracy, która z każdym razem wydawała mi się coraz ciekawsza. Powiedział, że jak będę studiowała to również mogę liczyć na jego pomoc.

Zdecydowałam się na te studia i nie żałuję. Obecnie odbywam staż u Andrzeja, który został moim ojczymem. To świetny specjalista, który doskonale wie co robi i potrafi postawić trafną diagnozę. Nauka przy nim to istna przyjemność. Dobrze wybrałam.